Gubó utca

Kiadó| Üzlethelyiség| Budapest 15. kerület
Alapterület: 33 m2
16 500 Ft /hó + ÁFA
40,44 EUR/month + ÁFA

Ingatlan bemutatása

A bérlemény alagsori helyiség. A bérbeadás pályázat útján történik. Pályázati feltételeinkről érdeklődjön megjelölt kapcsolattartónknál.

Adatok
Cím: 1151 Budapest, Gubó utca 6.
Alapterület: 33 m2
Állapot: Felújítandó
Elhelyezkedése: Belső bejáratú
Bolt kategóriája: Nem megadott
Helyiségek száma: 1
Helyiségek felsorolása: pince
Tulajdon típusa: Önkormányzati tulajdon
Kiadás kezdő dátuma: 2022. március 04.
Parkolás: Utcai
Bérleti díj/hó: 16 500 Ft
Bérleti díj/m2: 500 Ft