Kolozsvár utca

Kiadó| Üzlethelyiség| Budapest 15. kerület
Alapterület: 56 m2
16 890 Ft /hó + ÁFA
41,40 EUR/month + ÁFA

Ingatlan bemutatása

A bérlemény pincehelyiség. A bérbeadás pályázat útján történik. Pályázati feltételeinkről érdeklődjön megjelölt kapcsolattartónknál.

Adatok
Cím: 1155 Budapest, Kolozsvár utca 4/B
Alapterület: 56 m2
Állapot: Felújítandó
Elhelyezkedése: Belső bejáratú
Bolt kategóriája: Nem megadott
Helyiségek száma: 5
Helyiségek felsorolása: pince
Tulajdon típusa: Önkormányzati tulajdon
Kiadás kezdő dátuma: 2022. március 04.
Parkolás: Utcai
Közös költség: 9 856 Ft
Bérleti díj/hó: 16 890 Ft
Bérleti díj/m2: 302 Ft