Milyen üzlet hiányzik a környékről? Mit kezdenél ezzel az ingatlannal, miben látsz fantáziát? Segíts nekünk, tegyél javaslatot!
A helyiség Józsefváros szívében, a József körútról nyíló Nap utcában helyezkedik el, közel a József körúthoz. Közelében található iskola, a Corvin Plaza, az M3 Corvin negyed megállója, a 4 és 6 jelű villamosok megállója. A helyiség közvetlen utcai bejárattal rendelkezik, a természetes fényt és szellőzést ablak biztosítja. A helyiség elsősorban tárolásra alkalmas, de egyéb funkciók is kialakíthatók benne. A helyiség bérbeadása a Nemzeti Vagyonról szóló törvény, a Lakástörvény és Józsefváros rendeletei alapján történik, ezért a bérbevétel feltételeivel és a bérleti díjjal kapcsolatban a megadott elérhetőségeken érdeklődjenek.
A VIII. kerület szívében, belvárosi forgatagban – Teleki László tér, Dobozi utca, Népszínház utca háromszögben - állandó nyüzsgést és forgalmat biztosító helyen, a Teleki téri piac csarnokában KIADÓ 4 db jól profitáló üzlethelyiség. Maga a piac Budapest egyik legnagyobb belvárosi kerületében található, azon belül is a vásárlók által előszeretettel látogatott részén helyezkedik el, így jelentős forgalommal bír. Az árusító hely a piac egyik frekventált üzletsorán található, közvetlenül egy utcai bejárat mellett. A jó elhelyezkedésű kis üzlet, egy nagy portál üveg ablakkal és elektromos redőnnyel rendelkezik, melynek köszönhetően a természetes fény is bevilágítja a teret. Elhelyezkedésének köszönhetően forgalmas piaci közlekedő frontra nyílik. Nagyon jó műszaki és esztétikai állapotú. Hiteles vízórával és villanyórával rendelkezik, valamit található benne 1 db kézmosó és 1 db kétmedencés mosogató is. Az üzlethelyiség széleskörű üzlet- és termékkörű, kiskereskedelmi tevékenység folytatására alkalmas, de hús- és hentesáru, hal- és meleg étel árusítására ellenben nincs lehetőség, mivel ehhez az üzlethelyiség infrastrukturális feltételei nem adottak. A bérbeadás pályázat útján történik. Pályázati feltételeinkről érdeklődjön megjelölt kapcsolattartónknál. Bővebb információ: http://jgk.hu/97-uj-teleki-teri-piacon-berelheto-feluletek-es-helyisegek
A helyiség Józsefváros szívében, a József körútról nyíló Nap utcában helyezkedik el. Közelében található iskola, a Corvin Plaza, az M3 Corvin negyed megállója, a 4 és 6 jelű villamosok megállója. A helyiség közvetlen utcai bejárattal rendelkezik, a természetes fényt és szellőzést ablak biztosítja. A helyiség elsősorban tárolásra alkalmas, de egyéb funkciók is kialakíthatók benne. A helyiség bérbeadása a Nemzeti Vagyonról szóló törvény, a Lakástörvény és Józsefváros rendeletei alapján történik, ezért a bérbevétel feltételeivel és a bérleti díjjal kapcsolatban a megadott elérhetőségeken érdeklődjenek.
Rákóczi úton kiemelten forgalmas helyen lévő, sarki 357 nm-es +136 nm-es pincés + 26 nm-es galériás, hatalmas utcai frontos nagy üveg portálos felújított üzlethelyiség kiadó!Kiváló közértnek, áruháznak, banknak stb...előtte pakolási terület adott.
Tulajdonostól kiadó 89nm, üzlet- illetve lakóhelyiség. 3000amp. Felújítandó. A Bérleti költség egy része a felújítás költségéből levonható.