Szent Korona útja pince

Kiadó| Üzlethelyiség| Budapest 15. kerület
Alapterület: 190 m2
37 980 Ft /hó + ÁFA
93,09 EUR/month + ÁFA

Ingatlan bemutatása

A bérlemény pincehelyiség. A bérbeadás pályázat útján történik. Pályázati feltételeinkről érdeklődjön megjelölt kapcsolattartónknál.

Adatok
Cím: 1155 Budapest, Szent Korona útja 25.
Alapterület: 190 m2
Állapot: Nincs megadva
Elhelyezkedése: Belső bejáratú
Bolt kategóriája: Nem megadott
Helyiségek száma: 0
Helyiségek felsorolása: Pince
Tulajdon típusa: Önkormányzati tulajdon
Kiadás kezdő dátuma: 2022. március 07.
Parkolás: Utcai
Közös költség: 34 200 Ft
Bérleti díj/hó: 37 980 Ft
Bérleti díj/m2: 200 Ft