Dózsa György út üzlethelyiség kiadó

Kiadó| Üzlethelyiség| Budapest 7. kerület
Alapterület: 213 m2
714 534 Ft /hó + ÁFA
1 751,27 EUR/month + ÁFA

Ingatlan bemutatása

A bérbeadás pályázat útján történik. Pályázati feltételeinkről érdeklődjön megjelölt kapcsolattartónknál.

Adatok
Kerület: 7. kerület
Cím: 1071 Budapest, Dózsa György út 6 hrsz:
Alapterület: 213 m2
Állapot: Felújítandó
Elhelyezkedése: Utca frontos
Bolt kategóriája: Nem megadott
Helyiségek száma: 0
Tulajdon típusa: Önkormányzati tulajdon
Kiadás kezdő dátuma: 2026. június 15.
Parkolás: Utcai fizetős
Bérleti díj/hó: 714 534 Ft
Bérleti díj/m2: 3 355 Ft